Fa En جمعه 1 شهریور 1398 ساعت 20 و 3 دقیقه

نرم افزار نظرسنجی

نرم افزار نظرسنجی

این نرم افزار سیستم جامعی است برای ایجاد مدیریت سریع و دقیق فرم‌های نظرسنجی و رای‌گیری که با هدف بهره‌گیری از فناوری‌های روزآمد برای ارتقای سرعت و کیفیت در فعالیت های پژوهشی و آماری به کار می‌رود.

جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 18:8

هنگامی که نیاز به پیمایش نظرات و بازخوردها در یک سازمان متجلی می‌شود، ضرورت وجود یک فرایند مشخص جهت مدیریت بازخوردها و همچنین مخاطرات مرتبط با آن برای مدیران سازمان واضحتر می‌گردد. از سوی دیگر عدم وجود سیستمهای پویایی که بتواند در کوتاه مدت این نیاز مدیریتی را به صورت استاندارد، با امینت بالا، پشتیبانی در دسترس، سازگاری گسترده و مدیریت آسان پاسخگو باشد نیز مواجه با این فرآیند را مشکلتر می‌سازد. 


با توجه به اهمیت فراوان ارزشیابی نظرات مخاطبان و پرسنل برای سازمان ها و ادارات و تاثیر بسیاری که این امر در پیشرفت این مراکز خواهد داشت، شرکت نرم آفرین پویا اقدام به طراحی نرم افزار نظرسنجی نموده تا با انجام کلیه مراحل برگزاری نظرسنجی از قبیل طراحی پرسشنامه ، اعلام نتایج و تحلیل داده ها به صورت آماری و نموداری موجب تسهیل و افزایش دقت و سرعت در انجام این فرآیند گردد.

این نرم افزار سیستم جامعی است برای ایجاد مدیریت سریع و دقیق فرم‌های نظرسنجی و رای‌گیری که با هدف بهره‌گیری از فناوری‌های روزآمد برای ارتقای سرعت و کیفیت در فعالیت های پژوهشی و آماری به کار می‌رود. در این سیستم آراء به محض ورود به سیستم، شمارش شده و گزارش‌های آماری زنده به شکل متنی یا گرافیکی و به صورت لحظه به لحظه قابل ارائه هستند.


این نرم افزار نظرسنجی در محیطهای مبتی بر وب ، ابزاری متمرکز و با امینت بالا جهت کاهش ریسکهای اطلاعاتی موجود را ارائه می نماید که با خلاقیت و بهره برداری ازز ظرفیتهای آن می‌توان هزینه‌های فناوری اطلاعات را کاهش و بازگشت سرمایه شرکتها را افزایش داد


.در این سیستم ، مدیر نظرسنجی می‌تواند دسترسی های کاربران یا گروه‌های مختلف کاربری به فرم و نتایج نظرسنجی را تنظیم کند. همچنین امکاناتی فراهم آمده تا بتوانن از افراد و گروه‌های مختلف برای حضور در رای‌گیری دعوت کرد.


ایجاد و مدیریت سریع و دقیق ، حذف کامل خطای انسانی ، شمارش آرا به صورت همزمان در کنار کاهش فوق‌العاده در نظرسنجی و امنیت بسیار بالا از جمله مزایای اینن سیستم است که با وجود آنها می‌توان سیستم نظرسنجی کاملی را در اختیار مدیران و تصمیم‌گیرندگان قرار داد.


حوزه‌های کاربردی نرم افزار نظر سنجی : 

  • آموزش و ارزیابی دورهای آموزشی
  • گزینش و انتخاب نیروی انسانی 
  • بهسازی نیروی انسانی و دریافت بازخورها 
  • ارزیابی مهارتها 
  • تحقیقات بازار 
  • رضایتمندی مشتریان

 

تعداد بازدید : 5102

نظرات

مهران شریفی

2 سال و 7 ماه و 1 روز پیش

سلام. میخواستم برنامه آموزش نظرسنجی مربوط به مخابرات رو به من یاد بدید. بسیار زیاد عجله دارم.ممنون .

ثبت نظر

ارسال