Fa En جمعه 1 شهریور 1398 ساعت 20 و 34 دقیقه

نرم‌ افزار جامع مدیریتی - دسته بندی نرم افزار های مدیریتی The Solution

راه حل « The Solution »

نرم‌ افزار جامع مدیریتی

سیستم مدیریت گردش کار ، سیستم مدیریت قراردادها ، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM ، سیستم مدیریت و کنترل تجهیزات ، سیستم مدیریت کنترل اموال ( سرجمع داری ) ، کنترل موجودی انبار

جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 14:36

فرآیندهای صورت‌گرفته در سازمان ها با گذشت زمان دچار تغییرات زیادی شده‌اند. این مجموعه از تغییرات به ناچار می‌تواند هر روز کاری را برای یک سازمان به روزی خاص همراه با ارتباطات جدید کاری تبدیل کند. هم‌گام با ایجاد این فرصت‌ها و چالش‌ها، مدیران موفق و توانمند همواره به دنبال فن‌آوری‌های تازه به منظور مدیریت و کنترل بهینه و هر چه بهتر سازمان تحت مسئولیت خود هستند.

با توجه به همین امر بود که تیم طراحی شرکت نرم آفرین پویا پس از سال‌ها تحقیق و بررسی نقاط ضعف و قوت نرم‌افزارهای مدیریتی موجود، اقدام به تولید نرم‌افزاری جامع و منحصربه‌فرد به نام راه حل ( THE SOLUTION ) در زمینه اتوماسیون کرد.

نرم‌افزار جامع راه حل علاوه بر برخورداری از ویژگی‌های سایر نرم‌افزارهای اتوماسیون، شامل برخی ویژگی‌های اختصاصی به منظور تسهیل چشمگیر امور مدیریتی و کنترل سازمانی است. Web Base بودن و قابلیت ساختارپذیری و تغییر لحظه به لحظه آن توسط کاربر از ویژگی های مهم و منحصربه فرد این نرم‌افزار است.

امکانات کلی این نرم‌افزار و برخی ویژگی‌های اختصاصی آن:

 

سیستم امکان ایجاد انواع فرم‌های اداری

با این قابلیت می‌توان به یک اتوماسیون کامل اداری دست یافت. ایجاد تمامی فرم‌های اداری اعم از درخواست مرخصی، درخواست مالی، گزارش و... و قابلیت گردش همزمان و موازی هر فرم به منظور تأیید یا کنترل آن از سوی مسئولان مربوطه، از مزیت‌های استفاده از این سیستم است. ویژگی پویایی این نرم‌افزار این امکان را به کاربر می‌دهد تا ساختار و محتوای هر فرم اداری را بر اساس نیازهای سازمان تغییر دهد و امکان گزارش‌گیری از تمامی فرم‌ها را داشته باشد.

 

سیستم مدیریت گردش کار

سیستم مدیریت گردش کار سازمان و گروه‌های کاری مربوطه را در بستری نرم‌افزاری قرار می‌دهد که به واسطه آن مدیران قادر خواهند بود تا با تکیه بر داده های وارد شده، فعالیت‌های انجام‌گرفته در هر بازه زمانی را کنترل و مدیریت کنند. برخی مزایای استفاده از سیستم گردش کار شامل ارتباط سیستم گردش کار با سایر سیستم‌های موجود در سازمان و اجتناب از تولید سیستم‌های جزیره‌ای، امکان انجام بهتر و سریع‌تر کارهای محو‌ل‌شده و ارائه آمار واقعی سیستم و در صورت نیاز مهندسی مجدد آن است.

کنترل مالی و مدیریت همزمان چندین پروژه در کنار هم از سوی کاربر از خصوصیات ویژه و منحصربه‌فرد این نرم‌افزار است. به عنوان مثال کاربر می‌تواند برای هر پروژه، طرح ایجاد کند، هزینه طرح‌ها را بر مبنای تمام کالاها و خدمات مورد استفاده و یا ارائه‌شده در هر طرح به طور کامل محاسبه و گزارش آن‌ها را مشاهده کند.

 

سیستم مدیریت قراردادها

سیستم مدیریت قراردادها به منظور مدیریت بهینه و دقیق کلیه قراردادهای یک سازمان طراحی شده است. این سیستم، کنترل و مدیریت تمامی مراحل و گزارش‌ها در خصوص پیشرفت و تأخیرهای هر قرارداد و سایر امور مربوطه را برای مدیران تسهیل می‌کند. ثبت و نگهداری کلیه مشخصات متقاضیان، صدور و چاپ انواع قرارداد رسمی، آزمایشی، پیمانی و ... به تفکیک هر قرارداد، شناسایی پرسنل نیازمند تمدید قرارداد، تعیین قوانین قرارداد، امکان الحاقیه روی قرارداد و آلارم مدت یا وجوه پرداختی به پیمانکار با توجه به مفاد، موضوع یا زمان قرارداد برخی از ویژگی‌های سیستم مدیریت قراردادها است.

 

سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

این بخش از نرم‌افزار شامل مجموعه جامعی از فرآیندها و فن‌آوری‌ها به منظور مدیریت، کنترل و گزارش روابط با مشتریان فعلی و بالقوه و دست‌اندرکاران کسب و کار در بازاریابی، فروش و خدمات هر سازمان است. برخی از امکانات CRM عبارتند از: امکان آگاه‌سازی اتوماتیک مشتریان از طریق ارسال Fax، Mail، SMS و نامه به صورت گروهی و در مراحل تعریف‌شده، ثبت تمامی تماس‌های صورت‌گرفته با مشتریان، ثبت گروه‌های مشتریان، ورود دسته‌‌جمعی مشتریان به بانک اطلاعاتی، تقسیم‌بندی مشتریان بر اساس نوع تولید کالا، نوع خدمات و فعالیت‌ها و امکان تقسیم مشتریان برای کارتابل‌های بازاریاب به صورت اتوماتیک و دستی.

 

سیستم مدیریت و کنترل تجهیزات

با این ویژگی می‌توان اطلاعات انبار و ورود و خروج کالاها را مدیریت و کنترل کرد. ویژگی ساختارپذیری این نرم‌افزار این امکان جدید را به کاربر می‌دهد تا بر اساس نوع ساختار هر کالا، یک فرم جدید ایجاد کرده یا تغییرات تازه را در هر فرم اعمال کند.

 

سیستم مدیریت کنترل اموال (سرجمع داری)

با بکارگیری این سیستم، امکان ورود، کنترل و مدیریت اطلاعات کالاها توسط تحویل‌گیرنده، مسئول انبار و مدیریت سازمان و ارائه گزارش آن از طریق کارتابل و به صورت آن‌لاین به مسئول مربوطه فراهم می‌شود.

 

سیستم مدیریت و کنترل ساختارها

بر اساس این ویژگی می‌توان برای تمام قسمت‌های این نرم‌افزار، ساختارهای سیال و انعطاف‌پذیر ایجاد و آن‌ها را مدیریت و کنترل کرد و از آن‌ها گزارش گرفت. ساختار پرسنل، ساختار فعالیت‌های مشتریان، ساختار کالاها و خدمات، ساختار تجهیزات، ساختار قراردادها، ساختار فرم‌ها از جمله این ساختارها هستند.

 

سیستم مدیریت انتقادات و پیشنهادها

ارتباط با مشتری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک فعالیت سازمانی است و از آن مهم‌تر برقراری امکاناتی است که کاربران احساس نزدیکی بیشتری به سازمان داشته و انتقادات و پیشنهادهایشان را به منظور ارتقاء هرچه بیشتر آن سازمان به آسانی ارائه کنند. صرفه‌جویی در وقت و هزینه، امنیت بالای سیستم و امکان اطلاع‌رسانی عمومی و اختصاصی، برخی از ویژگی‌های این بخش از نرم‌افزار است.

با توجه به ضرورت بکارگیری یک نرم‌افزار جامع مدیریتی در هر شرکت توانمند به‌ویژه در قرنی که از آن به عنوان عصر مدیریت و فن‌آوری اطلاعات یاد می‌شود، نرم‌افزار راه حل (THE SOLUTION) می‌تواند ارائه‌دهنده راه حل‌های نوین و جامع مدیریتی به سازمان‌های پویا و مدیران پرتلاش باشد. شرکت نرم آفرین پویا ضمن تولید این نرم‌افزار منحصربه‌فرد، با کمال افتخار مدیران توانمند و با انگیزه را همچنان در مسیر توسعه و پیشرفت ایران همراهی خواهد کرد.

تعداد بازدید : 11757

ثبت نظر

ارسال