Fa En جمعه 1 شهریور 1398 ساعت 20 و 41 دقیقه

نرم افزار مدیریت پیشنهادات و انتقادات

نرم افزار مدیریت پیشنهادات و انتقادات

ارتباط با مشتری یکی از مهمترین ویژگی های یک تجارت می باشد و از آن مهمتر برقراری امکاناتی است که کاربران بتوانند خود را با سیستم نزدیک تر ساخته و پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه نمایند.

دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 12:8

این ابزار ضمن فراهم آوردن چنین امکانی ، وب سایت شما را به یک سیستم « نظام انتقادات و پیشنهادات الکترونیکی » تبدیل می کند

این ابزار می تواند جایگزین صندوق انتقادات و پیشنهادات نصب شده درون سازمانها باشد با تفاوتهای عمده ای چون صرفه جویی در وقت (پس از ثبت اظهار نظر بلافاصله در کارتابل مدیر مربوطه نمایش داده میشود ) امنیت بالای سیستم ( امکان انتخاب یک یا چند مدیر برای کنترل و پیگیری اظهار نظر های رسیده در سیستم ) و امکان اطلاع رسانی عمومی و اطلاع رسانی اختصاصی ( با در خواست اظهار نظر کننده و به صورت ایمیل ) و صرفه جویی در کاغذ و ...

این صندوق علاوه بر دریافت اظهار نظرات و انتقادات و پیشنهادات می تواند موضوعات پیشنهادی را نیز از طرف مدیران سیستم به اظهار نظر گذاشته، همچنین این صندوق می تواند بر روی سایت شرکتها و یا سازمانهای مربوطه نصب شود و امکان دسترسی تمامی ارباب رجوع ها (در صورت در خواست سازمان ) و پرسنل را از هر کجا امکان پذیر سازد .

نرم افزار مدیریت پیشنهادات و انتقادات دارای چهار بخش کلی میباشد که شامل : 

 • مدیریت نرم افزار

در این قسمت از نرم افزار می توان چارت سازمانی ، اطلاعات پرسنلی ، دسترسیها را تنظیم نمود. امکانات مدیریت نرم افزار شامل :

 1. امکان تعریف حوزه های سازمانی نامحدود مختلف ( و امکان تخصیص پرسنل برای مدیریت هر حوزه )
 2. امکان تعریف مراکز سازمانی ( یا به طور معمول قسمتهای مختلفی که تحت نظر یک حوزه سازمانی فعالیت میکنند ) با امکان تخصیص هر مرکز به یک حوزه و انتخاب مدیر برای هر مرکز
 3. امکان تعریف شغلها و پست های مصوب یک سازمان 
 4. امکان تعریف پرسنل نامحدود
 5. امکان تعیین سطح دسترسی قسمتهای مختلف نرم افزار برای پرسنل
 6. امکان تعیین عضویت در پست ها و مشاغل مختلف 
 7. امکان تعیین مدیر برای هر شغل
 8. امکان تعریف انواع اظهار نظر مانند پیشنهاد ، انتقاد ، سؤال ، تقدیر ، تشکر و....
 9. امکان تعریف موضوعات مختلف برای تک تک انواع اظهار نظرها مانند پیشنهاد برای آموزش یا انتقاد به مدیران یا سوال در مورد ارتقاء شغل و تشکر از کل سازمان و غیره 
 10. امکان به اظهار نظر گذاشتن موضوعات پیشنهادی از طرف مدیران سیستم

 • مدیریت نظرات

در این قسمت از نرم افزار هر کدام از پرسنل بر اساس دسترسیهایی که در قسمت مدیریت نرم افزار به آنها داده شده است و بر اساس نوع حوزه سازمانی و یا مرکزی که در آن خدمت میکند .

یا بر اساس شغل یا پستی که به آن محول شده است کارتابل جداگانه ای خواهد داشت به طوری که اگر در سیستم یک پیشنهاد یا اظهار نظری واقع شود ابتدا این اظهار نظر به کارتابل مدیر حوزه سازمانی ای رفته که در هنگام انتقاد یا پیشنهاد مخاطب قرار گرفته و مدیر مربوطه پس از مطالعه مطلب یا خود جواب را نوشته یا جهت گرفتن جواب از مدیرانی که تحت نظر او کار میکنند ، این انتقاد یا پیشنهاد را به کارتابل آنها ( به همراه پیام ارجاع  ) و روند پاسخ دهی و ارجاع های بعدی را از کارتابل خود پیگیری کند و پس از گرفتن جواب مربوطه و جمع بندی آنها یا آن جواب هارا،یا آن جوابی که خود پس از جمع بندی آماده کرده برای نمایش درسایت نرم افزار ارایه کند ویا اینکه نامه را به بایگانی بفرستد.


 • امکانات قسمت مدیریت نظرات

 1. ارسال اظهار نظر توسط پرسنل ( دسترسی به این امکان برای تمام پرسنل میباشد ).
 2. امکان مشاهده اظهار نظرهای جدید ( این امکان فقط برای مدیران حوزه های سازمانی می باشد ).
 3. کارتابل ارجاع های رسیده ( این امکان برای تمام کسانی است که در سیستم عضو هستند ).
 4. کارتابل پاسخ هایی که پرسنل خود تاکنون به هر انتقاد یا پیشنهاد داده اند ( باامکان ویرایش برای مدیران که به آنها دسترسی داده شده است ).
 5. کارتابل ارجاعات ( در این قسمت هر شخص میتواند ارجاعاتی که به پرسنل تحت نظر خود داده پیگیری کرده وپاسخ های داده شده را مشاهده نماید ).
 6. بایگانی اظهار نظرها و اعلام زمان پایان پاسخ دهی ( با امکان به جریان انداختن دو باره اظهار نطر ).
 7. مدیریت نمایش اطلاعات یک اظهار نطر بر روی سایت نرم افزار ( با امکان انتخابی نمایش پاسخ ها ).
 8. امکان ارسال پاسخ اظهار نظر به صورت Email ( برای کسانی که هنگام ثبت اظهار نطر درخواست ارسال پاسخ را به صورت Email انتخاب کرده اند ). • گزارش های سیستم

این نرم افزار بر اساس دسترسی که به مدیران داده میشود امکان گرفتن گزارش های متنوعی را دارا میباشداز جمله : 

گزارش در مورد اظهارنظرها ، براساس نام مخاطب، موضوع پیشنهادی ، نوع اظهارنظر ، موضوعات اظهار، نام افراد اظهارنظر کننده ، محدوده تاریخ پاسخ ، محدوده تاریخ ارجاع،  تعداد پاسخ، تعداد ارجاع ، و تعداد بازدید که در انتها برای گرفتن گزارش کامل و قابل چاپ میتوانید ستونهای گزارش درخواستی را انتخاب کرده و گزارش مورد نظر خود را نمایش، چاپ ، و یا به نرم افزارهایی مانند Exle انتقال دهید. • گزارش در مورد پرسنل

 1. گزارش بر اساس نام پرسنل ، حوزه سازمانی، مرکز سازمانی، تعداد پاسخ ، تعداد ارجاع ،که در انتها برای گرفتن گزارش کامل و قابل چاپ میتوانید ستونهای گزارش درخواستی را انتخاب کرده و گزارش مورد نظر خود را نمایش، چاپ، و یا به نرم افزارهایی مانند Exle انتقال دهید.
 2. گزارش بر اساس پاسخ های پرسنل و اعلام زمان ارسال پاسخ پس از دریافت ارجاع را نمایش و برای چاپ یا خروجی Exle آماده میکند.
 • سایت نرم افزار

سایت نرم افزار مدیریت انتقادات و پیشنهادات به چند قسمت تقسیم میشود :

 1. لیست کامل اظهار نظر ها بر اساس موضوعات تعریف شده.
 2. نمایش متن کانل اظهار نظر و پاسخ هایی که در قسمت مدیریت نمایش اطلاعات به آنها اجازه انتشار داده شده است.
 3. نمایش موضوعاتی که به اظهار نظر گذاشته شده است.
 4. قسمت ورود برای کاربران تعریف شده در سیستم.
 5. قسمت ثبت اظهار نظر ( با امکان ثبت مشخصات فردی، انتخاب مخاطب، انتخاب نوع اظهار نظر، موضوع اظهار نظر ( در صورت موجود نبودن موضوع درخواستی، تعریف موضوع جدید توسط اظهار نظر کننده )  متن اظهار نظر و در نهایت امکان انتخاب نحوه ارسال جواب که به صورت Email باشد یا نه.
 6. پس از ثبت یک اظهار نظر سیستم بلافاصله یک شماره پیگیری داده و او توسط آن شماره می تواند اظهار نظر خود را پیگیری کند.
 7. امکان جستجو  : در قسمت جستجوی سایت افراد میتوانند در قسمت متن اظهار نظر، موضوع پیشنهادی ویا نوع اظهارنظر ویا تاریخ ثبت در بین اظهار نظرهای نمایش داده شده جستجو کنید.
تعداد بازدید : 2128

ثبت نظر

ارسال