Fa En جمعه 1 شهریور 1398 ساعت 20 و 17 دقیقه

راه اندازی پرتال خدمات الکترونیک سازمان تحقیقات راه مسکن و شهر سازی

راه اندازی پرتال خدمات الکترونیک سازمان تحقیقات راه مسکن و شهر سازی

سامانه مدیریت خدمات الکترونیک مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن با حضور رئیس مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن افتتاح شد.

دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 12:25

این سامانه که به موجب بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری مبنی بر تحقق دولت الکترونیک و فراهم آوردن شرایط دستیابی آسان و سریع مردم به خدمات دستگاه‌ها و ارائه خدمات به موقع و موثر با همکاری بخش‌های مربوطه این مرکز آماده‌سازی شده است، توسط دکتر فاطمی‌عقدا رئیس مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و با حضور جمعی از مدیران و پرسنل مرکز افتتاح شد.

بر این اساس و با استقرار این سامانه، امکان صدور و تمدید گواهینامه فنی فراهم آمده و در فاز بعدی، امکان صدور تاییدیه فنی،‌ ثبت اختراع و همچنین مشاوره فنی برای متقاضیان به صورت الکترونیکی فراهم خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه مدیریت خدمات الکترونیک که بر روی پورتال مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن به آدرس www.certificate.bhrc.ac.ir نصب ‌گردید است ثبت‌نام نموده و نسبت به ارسال مدارک و اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند. اطلاعات پس از ثبت در سامانه توسط مدیریت مربوطه بررسی و پاسخ و نتیجه آن در کوتاهترین زمان از طریق سامانه در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.

خاطرنشان می‌شود، دولت الکترونیک شیوه‌ای برای دولت‌ها به منظور استفاده از فناوری جدید می‌باشد که به افراد تسهیلات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات دولتی، ارتقاء کیفیت خدمات و ارائه فرصتهای گسترده‌تر برای مشارکت در فرایندها و نمادهای مردم سالار را فراهم می‌آورد.

تعداد بازدید : 2426

ثبت نظر

ارسال