Fa En جمعه 1 شهریور 1398 ساعت 20 و 56 دقیقه

نرم افزار ارسال گروهی فکس و ایمیل

نرم افزار ارسال گروهی فکس و ایمیل

به کمک نرم افزار های ارسال گروهی ایمیل و فکس شرکت نرم آفرین پویا و با وجود دیتابیس کامل موجود در این نرم افزار شما قادر خواهید بود با صرف کمترین زمان در جهت اطلاع رسانی و یا ارسال پیام های خاص به وسیله فکس اقدام کنید،

جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 18:23

هنگامی که شما قصد داشته باشید برای یک گروه از مشتریان فکس ( FAX ) ارسال کنید ، یافتن نام مشتریان ، نام مدیر عاملان شرکت ها ، شماره فکس هریک کار زمان بری خواهد بود.

به کمک این نرم افزار و با وجود دیتابیس کامل موجود در این نرم افزار شما قادر خواهید بود با صرف کمترین زمان در جهت اطلاع رسانی و یا ارسال پیام های خاص به وسیله فکس اقدام کنید، به این ترتیب که نرم افزار ، نام شرکت و شخص مرتبط را یک به یک عوض میکند و بعد از ارسال گروهی فکسها ، مشخص میشود که به کدام یک از مشتریان فکس ارسال شده و کدام یک، آن را دریافت نکرده اند.


ارسال گروهی ایمیل :

ارسال گروهی ایمیل، به صورت آنلاین و یا توسط برنامه outlook (ارسال اتوماتیک بعد از connect شدن) قابل انجام است.
در بخش ارسال ایمیل، Subject ایمیل ها، متن ایمیل ها و فایل attach قابل ثبت اند.


ارسال گروهی نامه

هنگامی که شما قصد داشته باشید برای یک گروه از مشتریان نامه ارسال کنید، یافتن نام مشتریان ، نام مدیر عاملان شرکت ها، آدرس هریک کار زمان بری خواهد بود.
به کمک این نرم افزار و با وجود دیتابیس کامل موجود در این نرم افزار شما قادر خواهید بود با صرف کمترین زمان در جهت اطلاع رسانی و یا ارسال پیام های خاص به وسیله نامه اقدام کنید، به این ترتیب که نرم افزار، نام شرکت و شخص مرتبط را یک به یک عوض میکند.


علاوه بر آن پاکتهای پستی نیز قابل چاپ می باشند. آدرس ، کدپستی ، صندوق پستی و نام شخص گیرنده نامه بر روی پاکتهای پستی چاپ میگردند.

تعداد بازدید : 9466

ثبت نظر

ارسال